NUDIMO ZAPOSLITEV: PRODAJALEC IN SERVISER

Nudimo: možnost zaposlitve za nedoločen čas, s poskusno dobo 60 dni.
Nudimo zaposlitev: Pomoč pri prodaji
Opis delovnega mesta: Svetovanje pri prodaji kupcem v trgovini, skrb za izgled in urejenost trgovine,priprava blaga za prodajo
Pričakujemo:poznavanje kolesarstva in koles, poznavanje znamk in izdelkov, sledenje novostim v kolesarski industriji, samoiniciativnost, natančnost, urejenost, komunikativnost, poštenost, lojalnost, poznavanje osnov dela z računalnikom,
Delovni čas od ponedeljka do petka, brez sobot in nedelj!

Vse, ki si želite postati del našega kolektiva in izpolnjujete zgoraj navedene pogoje vabimo, da nam pošljete prijavo s kratkim življenjepisom na info@veb-company.si

Nudimo zaposlitev: Serviser koles
Opis delovnega mesta: Sestavljanje novih koles in priprava koles za prodajo, servis koles, skrb za izgled in urejenost servisa.
Pričakujemo: Poznavanje osnov servisiranja koles (zaželjene izkušnje), poznavanje kolesarstva in koles, poznavanje znamk in izdelkov, sledenje novostim v industriji, samoiniciativnost, natančnost, urejenost, komunikativnost, poštenost, lojalnost,poznavanje osnov dela z računalnikom,

na vrh